Zdalnie sterowane modele RC cieszą się coraz to większą popularnością nie tylko wśród dorosłych. Coraz częściej znajdują się w kręgu zainteresowań młodzieży i dzieci. Rynek jest tak bogato nasycony szeroką gamą produktów RC, że czasem trudno się zdecydować co wybrać? A wybierać możemy spośród zdalnie sterowanych pojazdów lądowych, zdalnie sterowanych modeli latających, czy wreszcie zdalnie sterowanych modeli pływających.

Pływające modele RC do doskonały wybór dla wszystkich pasjonatów sportów wodnych i nie tylko…

Jak się okazuje, zabawa wodnymi jednostkami RC dostarcza nie lada wrażeń i każdy znajdzie wśród nich coś interesującego dla siebie.

Miłośnicy szybkości zapewne wybiorą łodzie motorowe RC.

Motorówka

Są zwinne, szybkie i do złudzenia przypominają swoje prawdziwe odpowiedniki. Niektóre modele motorówek RC (zwłaszcza te zasilane spalinowo) pędzą po wodzie z zawrotną prędkością – sięgającą nawet 80 km/h.

Fani militariów z pewnością zainteresują się zdalnie sterowanymi replikami okrętów wojennych.

Replika okrętu

Wojskowe okręty RC zostały precyzyjnie wykonane w najdrobniejszych szczegółach. Stanowią nie lada gratkę dla hobbystów. Pięknie wyglądają w gablocie, a możliwość wzięcia udziału w inscenizacji bitwy morskiej rozpali błysk w oku.

Miłośnicy żagli bez wątpienia pokochają żaglówki RC.

Żaglówki

Zachwycają swoją elegancją, są lekkie i zwinne – przepięknie prezentując się na wodzie. A co najważniejsze jeszcze – dostarczają ogromną przyjemność z użytkowania. Łodzie żaglowe jak sama nazwa wskazuje napędzane są siłą wiatru, a sterowanie nimi wymaga poznania praktyk i podstawowych umiejętności żeglarskich.

Wybór poszczególnych modeli łodzi RC jest ogromny. Warto spróbować i sprawdzić, że fascynująca zabawa nimi szybko przerodzi się w pasję 😉