Caribbean Yacht

Żaglówka Caribbean marki Joysway jest jedną z najmniejszych zdalnie sterowanych łodzi żaglowych dostępnych na rynku. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów (260 mm długości, 90 mm szerokości, 320 mm wysokości masztu, 435 mm wysokości całkowitej oraz 175 g wagi) model spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Żaglówka została wykonana z największą starannością i dbałością o szczegóły. Użyte do jej budowy materiały sprawiają, iż model jest bardzo solidny i wiernie odwzorowuje każdy detal. Kadłub został wykonany z tworzywa sztucznego, maszt z rurki węglowej, żagle z dakronu, a balast ze stali. W kadłubie zostały zamontowane serwa steru, kierunku oraz żagli.

Jacht żaglowy Caribbean ze względu na swoje kompaktowe rozmiary doskonale nadaje się do użytku w mniejszych akwenach wodnych np. w przydomowych basenach. Bez problemu można go również przetransportować i z powodzeniem zabrać na wakacje.

Prezentowany model jest dosyć prosty w obsłudze, aczkolwiek sterowanie żaglówkami RC wymaga opanowania podstawowych umiejętności żeglarskich. Ponieważ łodzie żaglowe RC napędzane są siłą wiatru, należy wiedzieć jak ustawiać żagle względem jego kierunku wiania.

Caribbean Yacht z pewnością sprawdzi się zarówno dla nowicjuszy, jak i dla wprawionych amatorów wodnych modeli RC.

Model przepięknie się prezentuje i całkiem dobrze sobie radzi nawet przy dość silnym wietrze. Zobaczcie sami 🙂